Nasdaq, Midas’ın 500 bin kullanıcıya ulaşmasını New York Times Meydanı’nda kutladı – Son Dakika Ekonomi Haberleri

0

Midas, geçtiğimiz hafta yayınladığı gelişme verileriyle başarıya ulaşmış bir yılı geride bıraktığını açıklamıştı.

Amerikan borsaları ve Borsa İstanbul’a tek uygulama üstünden masrafsız ve rahatça yatırım yapma imkânı sunan Midas’ın 2022 senesinde 10 kat büyüyerek 500 bin kullanıcıya yetişmesi, Türkiye’nin arkasından ABD’da da büyük ses getirdi.

Dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq, Midas’ın Amerikan Borsalarının arkasından Borsa İstanbul hisselerini de uygulamaya getirerek ulaşmış olduğu bu başarıyı New York Times Meydanı’ndaki dev ekranda kutladı.

TÜRKİYE’Yİ GURURLANDIRAN KUTLAMA

Tüm yatırım gereksinimleri için tek platform olma hedefi doğrultusunda büyük adımlar atan Midas, 2022 senesinde kullanıcı sayısını 10 katına çıkararak 500 bin kullanıcıya ulaştı, işlem hacmini ise 27 katına çıkardı.

Bu başarısının dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafınca, finansın kalbinin attığı dünyanın en kalabalık meydanında kutlanması tüm Türkiye’yi gururlandırdı. 

Gelişme sayıları kadar kullanıcı deneyimini iyileştirme adına yapmış olduğu geliştirmelerle de dikkat çeken Midas, Nasdaq ile kullanıcılarına en süratli canlı veriyi sağlamak için yapmış olduğu işbirliğini genişletti.

Bu antak kalma ile Midas, Amerikan borsalarındaki canlı verileri Türkiye’deki kullanıcılarına en süratli şekilde ulaştıran ve bu hızda canlı veri hizmetini ücretsiz bir şekilde elde eden tek aracı kurum oldu.

“BİR TÜRK FINTECH OLARAK BAŞARIMIZIN DÜNYANIN EN BÜYÜK TEKNOLOJİ BORSASI NASDAQ TARAFINDAN KUTLANMASININ GURURUNU YAŞIYORUZ”

“Bir Türk fintech olarak başarımızın dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafınca kutlanmasının gururunu yaşıyoruz.”

Midas CEO’su Egem Eraslan, “Borsa işlemlerinizi en avantajlı ve zahmetsiz şekilde yapabileceğiniz uygulama olma hedefiyle çıktığımız bu yolda başarılarımızın global ölçekte takdir görmesi bizim için fazlaca kıymetli. Bir Türk fintech olarak başarımızın dünyanın en büyük teknoloji borsası Nasdaq tarafınca kutlanmasının gururunu yaşıyoruz. Borsa yatırımlarında bizi yeğleyen 500 bin kullanıcımız yardımıyla buraya geldik. Önümüzdeki dönemde kullanıcılarımıza daha iyi hizmet vermek için davet merkezini ve canlı chat’i hayata geçireceğiz. Tüm yatırım gereksinimleri için tek platform olma yolunda 2023’te kıymetli madenler ve yatırım fonlarını da Midas’ta göreceğiz. Başarılarımızın global ölçekte takdir görmesi bizim için fazlaca kıymetli, 2023 senesinde da kullanıcılarımıza en iyi hizmeti verebilmek için fazlaca çalışacağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.