Kripto para borsası Binance Kanada’dan çekiliyor – Son Dakika Ekonomi Haberleri

0

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, son dönemde kripto platformlarına yönelik düzenlemeleri sıkılaştıran Kanada’dan çekilme kararı aldı.

Şirketten yapılan açıklamada, Binance’in Kanada pazarından “proaktif olarak” çekilerek diğer büyük kripto para şirketlerine katılacağını belirtti.

Açıklamada, “Kanada blok zinciri endüstrisinin geri kalanı için büyük umutlarımız vardı, ne yazık ki, stablecoin’ler ve kripto para borsaları için yeni yatırımcı limiti düzenlemesi şu anda Kanada pazarını Binance için çekilmez hale getiriyor.” değerlendirme yapıldı.

Açıklamada Binance’in Kanadalı kullanıcılarını korumak için başka makul yollar araştırana kadar bu kararı ertelediği ancak böyle bir yolun olmadığı söylendi.

Açıklamada, Kanada’da kalan diğer Binance kullanıcılarının, hesaplarının bu karardan nasıl etkileneceğine dair detaylı bilgilerin yer aldığı bir e-posta alacağı bildirildi.

Binance, yeni düzenlemeyi haklı çıkarmasa da katı ve kapsamlı bir düzenleyici çerçeve hedefleyen Kanadalı düzenleyicilerle ilişki kurmaya devam etmeyi umuyor. ifade kullanıldı

Kanada, son aylarda kripto para ticaret platformları için düzenlemeleri sıkılaştırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom