kooperatif yönetim programı

Kooperatif Yönetim Programı Nedir?

 

 

Kooperatif Yönetim Programı, Kooperatif ve Birlikler için geliştirilmiş bulut tabanlı bir yazılımdır. Kooperatiflerin, ortakların ve birliklerin tüm süreçlerini takip edebileceğiniz entegre bir Kooperatif ve Birlik Yönetimi uygulamasıdır.
Entegre ve modüler bir ürün olması, benzersiz üstünlükleri ile piyasada ilk ve tek kooperatif cari programıdır. Kooperatif ön muhasebe süreçleri ile e-Dönüşüm çözümleri (e-Fatura, e-Arşiv, e-Müstahsil) birleştirerek kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Hemen Başla
bilgisayardan ve telefondan kullanılabilen kooperatif yonetim sistemi ayrıca ön muhasebe programı
müstahsil makbuzunu e-müstahsil olarak kullanabilir ve GİB uyumludur

Yeni e-Müstahsil Makbuzu Tebliğine Uygun

 

ParaPul Kooperatif Yönetim Programı e-Müstahsil Makbuzu (e-MM) uygulaması, müstahsil makbuzlarının Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun şekilde elektronik ortamda oluşturulması ve raporlanmasının yanı sıra hem kağıt hem de elektronik ortamda muhafaza edebilirsiniz. Parapul Ön Muhasebe programı ile e-Müstahsil süreçlerinizi çok hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kooperatif Ön Muhasebe

 

ParaPul, kooperatifler için ön muhasebe işlemlerinin tümünü yönetebileceği basit kullanımı ile fark yaratmaktadır. Ortak kaydı ve takibi, Bağkur ve diğer kesintiler, müstahsil fişi oluşturma gibi bir çok özellikle tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.
kolay kullanım için tasarlanmış parapul ön muhasebe programı yonetimi
kooperatif yonetım programı ortak kaydı için yapılan ekran

Ortak Kaydı / Listelesi

 

Kooperatif ortağınızın tüm gerekli bilgilerini girilebilmektedir. Sermaye payının takibi, ana sözleşmenize bağlı kalarak şartlar ve koşulları oluşturabilirsiniz. Ortak hisse devri, ortak hisse feshi, matbu dilekçe girişleri ve daha fazlası ParaPul’da.

Hazirun Listesi

 

Tek tuşla hazirun listesini oluşturabilirsiniz. Hazirun listesine girebilmesi için en az 90 gün önceden ortak girişi yapılan ve taahhüt sermayesinin en az %25ini  ödemiş olan ortakların listesini oluşturabilen Parapul işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Sistemin oluşturduğu listeyi direk yazdırabilirsiniz.
kooperatif yonetım programı hazirun listesi ekranı detay bilgisi
kooperatif yonetım programı icmal listesi ve icmal oluşturma için yapılan ekran

İcmal Listesi

 

Kooperatiflerin iş yükünün çoğunluğunu oluşturan icmal, Parapul’la oldukça kolay. Sisteme girmiş olduğunuz müstahsil fişleri ile tarih aralığı seçerek icmal oluşturabilirsiniz. İş yükünüzü hafifletecek, kurum verimini arttıracak icmal modülü Parapul’da.

Yönetim / Denetim Kurulu

 

Yönetim / Denetim Kurulu modülünde yapılan toplantıların karar defterini oluşturur. Oluşturulmuş karar defterini geriye dönük arşivleyebilir ve istenildiği zaman istenilen tarih aralığı filtrelenebilir.
kooperatif yönetim programı karar defteri oluşturma ve listeleme ekranı

Neden ParaPul Kooperatif Yönetim Programını Tercih Etmelisin ?

Entegre Yapı

Verinin tek yerden ve bir defa girilmesi, kurum içerisinde hiç bir değişikliğe uğramadan sistem tarafından muhasebeye, cariye, bütçe v.b. modüllere yansıtılmaktadır.

Program Yapısı

Bulut tabanlı ve mobil uygulaması sayesinde kullanımı kolay ve uygun fiyatlıdır. Kurulum ve eğitim gerektirmeyen yapısı ile bir çok kooperatifin tercih sebebidir.

Esneklik ve Modülerlik

Esnek yapısı sayesinde her tür (kooperatif, işletme, birlik v.b.) ve büyüklükteki kurumlar için ideal bir çözümdür. İşletmelerin yapısına göre yetersiz kalınan noktalarda yeni modül ve yardımcı programların talep edilmesi durumunda yazılım ekibi tarafından değerlendirilir ve sisteme ilave edilir.

Hemen Tanışalım, Üstelik İlk Ay Ücretsiz