İstanbul Finans Merkezi nerede, hangi ilçede? Yurt içi ve yurt dışından birçok misafiri ağırlayacak – Son Dakika Türkiye Haberleri

0

İstanbul Finans Merkezi’nden yapılan açıklamaya göre, tek seferde inşa edilen, dünyanın en büyük ve en gelişmiş altyapı tesislerine sahip İstanbul Finans Merkezi, mimari projeleri ve yüksek yapısıyla İstanbul’un ve Türkiye’nin gururu olacak. – son ekipman.

En modern teknolojilerle donatılmış ofisleriyle dünyanın önde gelen finans merkezleri arasına damgasını vuracak İstanbul Finans Merkezi’nde, 17 Nisan Pazartesi günü ilk kurdele Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın huzurunda düzenlenen törenle kesildi. yapıları ve içinde yer alacak devasa finans kurumları.

İSTANBUL FİNANS MERKEZİ NEREDE?

İstanbul Finans Merkezi veya İstanbul Uluslararası Finans Merkezi veya Ümraniye Finans Merkezi, İstanbul’un Ümraniye semtinde yer almaktadır.

İstanbul Finans Merkezi nerede, hangi semtte?  Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda misafir ağırlayacak - 2

İstanbul Finans Merkezi, 1,3 milyon metrekarelik ofis alanı, 100 bin metrekarelik alışveriş merkezi, 2 bin 100 kişilik kongre merkezi, 5 yıldızlı oteli ve akıllı şehir modeliyle yerli ve yabancı birçok misafiri ağırlayacak.

Projenin bankacılık etabının açılmasıyla birlikte yurt içi ve yurt dışından önemli banka ve finans kuruluşlarının da İstanbul Finans Merkezi’nde yer alması bekleniyor.

İstanbul Finans Merkezi nerede, hangi semtte?  Yurt içi ve yurt dışından çok sayıda misafir ağırlayacak - 3

5 YILDIZLI OTEL HİZMETİ VERECEK

İstanbul Finans Merkezi içerisinde yer alan 5 yıldızlı otel, uzun süreli konaklamalar için ve ziyaretçilerin ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. 325 misafir odası ve uzun süreli konaklamaya uygun yaklaşık 80 oda tipi ile hizmet verecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.