Elmas Kule’de teslimler başladı

0

ELMAS TOWER’DA KONUT VE TESLİMAT HANGİ AŞAMADA?

Gençoğlu Grup olarak 27 ay önce inşaatına başladığımız Elmas Tower projemiz A Blok’ta işgali üstlendik ve kat mülkiyetine geçtik. Kısa bir süre sonra da şubat ayından itibaren teslimatlara başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sektörümüze kazandırdığımız bu nitelikli atölye yapısında teknik, mekanik, elektrik ve dekorasyon açısından her zaman en iyisini vermeye çalıştık. Bugüne kadar teslimatlarımızın yaklaşık %80’ini tamamladık. Birçok firma aldıkları atölyelerde mimari çalışmalarını tamamlamış ve atölyenin montaj çalışmalarına başlamıştır. Genel olarak, önümüzdeki ayın başlarında tüm teknik, güvenlik, kat hizmetleri ve lobicilik personelimiz binada olacak. Proje, Emil Güzeliş, Sercan Gençoğlu ve benim 2 yıl süre ile yöneteceğimiz bir sistemde, herhangi bir kar amacı gütmeden, doğrulanabilir, şeffaf, maliyet odaklı ancak kaliteli hizmet anlayışıyla, çıkarları gözetilerek ilerleyecektir. apartman sahiplerimiz.

ELMAS KULE’DEKİ SATIŞIN DURUMU NE?

Muhtemelen bu yazı itibariyle A Blok’ta sadece birkaç atölye kalmış olacak. Teslimat sırasında tesislerini genişletmek isteyen ve doğrudan üretime başlayabilecekleri bitmiş bir yere ihtiyaç duyan firmalardan talepler aldık ve almaya devam ediyoruz. Sektörün dinamiklerini güçlendirmek için elimizden geleni yapıyoruz. İhtiyacı olan işletmeler satış arkadaşlarımızla iletişime geçerek kalan adetler hakkında detaylı bilgi alabilirler.

“GEÇEN AY ELMAS TOWER 2 PROJESİNİN KURULUŞ TÖRENİ YAPILDI”

Net alanı 45m2 ile 123m2 arasında değişen 343 adet çalışılabilir atölye ve depodan oluşan Elmas Kule 2 veya B Blok’un temelleri geçtiğimiz aylarda tamamlanan kazı çalışmalarının ardından atılsa da, Gençoğlu ailesi tarafından sembolik bir temel atma töreni düzenlendi. 27 Şubat tüm ailenin katılımıyla. . Naim Gençoğlu, yer altı 6 kat, yerden 11 kat yüksek olarak inşa edilen Elmas Tower B Blok’un resmi teslim tarihinin Haziran 2024 olmasına rağmen grubun bu tarihi mümkün olduğu kadar ileriye götürmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini belirtti. ve B bloğunda paylaşılan bilgiler.

ELMAS TOWER 2’DE SATIŞ DURUMU NE?

Elmas Tower 2 projemiz baştan itibaren sektörün genel ihtiyaçları doğrultusunda ve birebir istekler baz alınarak oluşturulduğu için her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir. Çok küçük ölçekte hizmet veren atölyeler ve büyük ölçekli imalat yapan firmaların sahipleri ihtiyaç duyulan metrekare ihtiyacını karşılayabilirler. Projenin ilerlemesine paralel olarak satışları hızlanan zemin kattaki dükkanları da dikkate alırsak ciroyu %85 oranında aşmayı başardığımızı söyleyebiliriz. Atölyeye özel olarak bakarsak, %95’e doğru gidiyoruz. Özellikle Kapalıçarşı’dan gelen talep yoğunluğu artarak devam ediyor. Atölyelerimiz ve ihracatçılarımız; özellikle küçük efsane sektöründe olduğumuz için tereddüt etmeden alışveriş yapın. Bizimle birlikte geleceğe de yatırım yapıyorlar. İnşallah çok geçmeden A ve B bloklarda 500’e yakın ünitenin üretimini tamamlamış ve sektörümüzün kullanımına açmış olacağız. Her anlamda güvenilir bir yapının parçası olmayı sektörümüzün hakkı olarak görüyor ve elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

“İSTANBUL JEWELRY SHOW” ANA SPONSORLUĞU

Evet, bu yıl da “İstanbul Jewelry Show Fuarı”nda “Ana Sponsorluk” rolünü üstlendik. Fuaye alanında arkadaşlarımız aynı noktada hizmet verecekler. Bu fuarda, bir önceki fuara göre daha yüksek bir talep yoğunluğu yaşayacağımızı umuyoruz. Ancak biz fiili satış için değil, “Diamond Tower” marka değerini konumlandırmak ve sektöre katkısını göstermek için sponsorluk yapıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.