Destek

Sık Sorulan Sorular

Parapul kullanıcılarının sıkça sorduğu soruları ve cevaplarını burada toparladık.

Parapul'u kullanmaya nasıl başlayabilirim??

Ana sayfada yer alan Ücretsiz Dene butonuna tıklayıp açılan kayıt formunu doldurup kaydınızı tamamlayınız. Üyelik adımlarını tamamladıktan sonra Parapul’u ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanım süreniz 30 gündür. Bu süre zarfında veya sonrasında ücretli abone olmaya karar verirseniz fiyat tablomuzu inceleyerek istediğiniz seçeneklerle abone olabilirsiniz.

Deneme süresi boyunca girdiğim veriler, deneme süresi bittikten sonra silinecek mi?

Hayır, deneme süresi boyunca Parapul’a girdiğiniz veriler siz silmediğiniz sürece silinmeyecektir. Deneme süreniz bittikten sonra dahi aynı üyelik bilgilerinizle Parapul’a giriş yapıp abonelik seçeneklerimizden herhangi biriyle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kullanıcı Sınırlaması Mevcut mu?

Kullanıcı sayısında da bir sınırlama yoktur.  Yetki tanımlamaları sayesinde şirketinizin tüm çalışanlarını, görevleri doğrultusunda yetkilendirip sistemi kullandırabilirsiniz.

e-Fatura ve diğer e-Dönüşüm Ürünlerine Nasıl Geçerim?

Parapul’da e-faturaya geçmek çok kolaydır.

Sadece 2 adımda e-faturaya geçiş yapabilirsiniz.
1- Mali mühür başvurunuzu yapın.
2- Entegratör firmamıza ait sözleşmeleri bilgisayarınıza indirin. İlgili yerlerini imzalayıp belirtilen adrese kargo ile gönderin.

Yapmanız gerekenler sadece bu kadar. Sonrasında biz sizi arayıp yönlendireceğiz.

Parapul'u Kullanmak İçin Yatırım Yapmam Gerekir mi?

Hayır. Parapul bulut (web) tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yatırım veya kurulum gerektirmez. Abonelik usulü ile çalışır. Parapul’a kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi ve belirlediğiniz şifre ile kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Parapul'u Kullanmak İçin Eğitim Almalımıyım?

Parapul, her türlü bilgisayar kullanıcısı düşünülerek, kolay bir biçimde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle herkes programımızı rahatlıkla kullanabilir.

Parapul'da Genel Muhasebe Kayıtlarımı Tutabilir miyim?

Hayır. Parapul ön muhasebe işlemleriniz kolayca takip edebilmeniz ve yönetebilmeniz için geliştirilmiştir. Mali müşvarinizin kullandığı genel muhasebe programları daha farklıdır. Ancak Parapul’da mali müşaviriniz için kullanıcı oluşturarak iş veriminizi arttırabilirsiniz.

Bize Ulaşın

[email protected]
+90266 244 3070

Kullanım Kılavuzu

Şuan Hazırlık Aşamasındayız. En Kısa Sürede Yayınlanacaktır.

Birebir Destek

Bize ulaşarak “Birebir Destek” talebinde bulunabilirsiniz.

Geliştirme Talebi

Programımızı birlikte geliştirelim. Geliştirme taleplerinizi bize iletebilirsiniz.