Belçika ve Almanya’da operatörler Suriye ve Türkiye’ye aramaları ücretsiz yaptı – Son Dakika Dünya Haberleri

0

Almanya Telefonica’dan yapılan açıklamada, yıkıcı depremlerden etkilenen Türkiye ve Suriye halkına taziyeleri iletildi.

Açıklamada, kendi markaları O2, O2 Business, Blue, AY YILDIZ ve Ortel Mobile ile Almanya’dan Türkiye ve Suriye’ye yapılacak arama ve SMS’lerden ücret alınmayacağı belirtildi.

BELÇİKA’DA ŞUBATA KADAR ÜCRETSİZ

Proximus’a göre, depremzedelerle iletişimi kolaylaştırmak için Belçika’dan Türkiye ve Suriye’ye ücretsiz görüşme ve kısa mesaj sunmaya karar verdi.

Açıklamada, şirketin depremzedelere taziyelerini sunarken, felaketin yıkıcı görüntüleri karşısında Türkiye ve Suriye’de dostları ve aileleri olanlara destek olacağı vurgulandı.

Depremin vurduğu bölgelerde insanların durumunun ciddiyetine dikkat çekilen basın açıklamasında, bu aşamada aile ve dostlarla iletişimin çok önemli olduğu hatırlatıldı.

Açıklamada, Proximus, Scarlet ve Mobile Vikings’in tüm müşterilerine Şubat ayı boyunca Belçika’dan Türkiye ve Suriye’ye ücretsiz mobil ve sabit hat görüşmeleri ve kısa mesajlar sunulduğu kaydedildi.

“DİĞER YARDIM SEÇENEKLERİNİ KONTROL EDİYORUZ”

İlgili dönemde yapılan açıklamada, “Bu, insanların aileleri, arkadaşları ve sevdikleriyle bağlantıda kalmasına yardımcı olmak içindir. Aynı zamanda saha asistanlarını da destekler. Ekiplerimiz genelinde yardım etme isteği çok büyük. Diğer destek seçenekleri şu anda gözden geçiriliyor. ” ifadeler kullanıldı

Telefon CEO’su (CEO) Markus Haas, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, Türkiye ve Suriye’den gelen görüntülerden derin üzüntü duyduğunu söyledi.

Haas, “Deprem felaketi beni derinden sarstı. O2 Telefonica ve AY YILDIZ’daki ekiplerimizin yardımseverliği ve desteği beni daha da etkiledi. Bağışlar, yardımlar veya umut ve güven veren çağrılar ve mesajlar olsun. . Her katkı önemlidir. İhtiyaçlar Sahibi olan insanlara yakın olmaya devam ediyoruz.” o ifadeleri kullandı

NTV’yi sosyal medyada takip edin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.