Artemide Lighting Nereden Alınır ?

0

Artemide Aydınlatma En Beğenilen Modelleri Hangileridir ? Nereden alınır ?

 

Artemide Lighting 1960 yılında Ernesto Gismondi tarafından kuruldu. Merkezi Pregnana Milanese, İtalya olan Artemide Aydınlatmanın, 24 şubesi bulunmaktadır. Kendi şubeleri haricinde, dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde 55 showroom tarafından ürünleri satılmaktadır. Artemide ürünleri 98 ülkeye dağıtılmaktadır.

 

İtalya, Fransa, Macaristan ve Kanada olmak üzere toplam beş üretim birimi, iki cam fabrikası ve prototip laboratuvarları ve çığır açan testlerle desteklenen bir Araştırma ve Geliştirme merkezi ile Artemide Group’un şu anda 60’ı Ar-Ge’de çalışan olmak üzere 750’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

 

İnovasyon, Artemide aydınlatmanın bugünkü başarısında kilit rol oynamaktadır. Artemide’de, teknolojik araştırmalar, seçkin mimarlarla ortaklıklar ve sosyokültürel araştırmalar, en başından beri, geleceği kesintisiz bir güçle aydınlatma yeteneğine sahip yenilikçi projelerin temelini oluşturmaktadır.

 

 

Artemide Aydınlatma’nın en beğenilen modelleri hangileridir ?

 

Artemide Lighting tarafından üretimi yapılan aydınlatma armatür kategorileri şunlardır;

 

  1. Sarkıt Aydınlatmalar ve avizeler,
  2. Tavan aydınlatmaları ve plafonyerler,
  3. Duvar aydınlatmaları ve aplikler,
  4. Lambaderler ve ayaklı aydınlatmalar,
  5. Masaüstü aydınlatmalar,
  6. Bahçe ve dış mekan aydınlatmaları,
  7. Spot aydınlatmalar.
  8. Mimari Aydınlatmalar

 

 

 

En beğenilen Artemide Aydınlatma modelleri arasında şunlar sayılabilir;

 

Artemide Tolomeo, Artemide Cosmic Angel, Artemide Castore, Artemide Calipso, Artemide Eclisse, Artemide Amami, Artemide Cadmo, Artemide Dioscuri, Artemide Droplet ve daha bir çok model

 

Artemide Lighting Nereden Alınır ?

Artemide aydınlatma, Dünyanın 80 ülkesinde satılmaktadır. Maxroom, 2010 yılından itibaren diğer çok bilinen aydınlatma markaları ile birlikte Artemide ürünlerini de satmaktadır. 2023 yılı itibari ile online tasarım aydınlatma satış mağazası olan www.maxroom.shop ile artık bir tık uzağınızda olacaklar.

Artemide aydınlatmanın tam koleksiyonu için www.maxroom.shop ziyaret edebilirsiniz. En hızlı, en uygun şekilde Artemide Lighting ürünlerinin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Maxroom ithal dekoratif aydınlatma koleksiyonu için 0850 225 05 09 numaralı telefondan veya 0532 427 11 14 numaralı whatsapp hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

seo paket casibom